Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


prehled

Přehled

Tvorba technické dokumentace

Projekty vytváříme standardně v prostředí EPLAN electric P8, variantně v AUTOCAD LT. Výsledná dokumentace je zákazníkovi předána nejen v tištěné formě ale také jako soubor PDF. (Případně, dle přání zákazníka lze dodat i DWG nebo DXF.)

Střídavé a stejnosměrné regulované pohony

Provádíme aplikace s regulovanými pohony na bázi stejnosměrných a střídavých měničů – navíječky a odvíječky, polohová regulace, pohony technologických linek, servopohony atd. s měniče Siemens Simoreg DC Master, Simovert Masterdrives, Sinamics a Micromaster nebo Control MENTOR II a UNIDRIVE.

Pohony s krokovými motory

Cenově výhodné pohony malých výkonů pro manipulátory, obráběcí stroje. Přesné polohování lze často uskutečnit bez zpětné vazby. Pro řízení obvykle používáme PLC Simatic z řady S7-200 nebo S7-1200. Celý komplet motoru, budiče a řízení můžeme doplnit ještě vhodnou převodovkou.

Servopohony

Pro vyšší výkony a přestavovací rychlosti nabízíme servopohony SIEMENS s řízením měničem Simovert Masterdrives MC nebo Sinamics S120. K dodávaným pohonům můžeme dodat i vhodnou převodovku Flender nebo Nord.

Průmyslová automatizace

Aplikujeme řízení s programovatelnými automaty PLC firmy SIEMENS v prostředí STEP7 a Microwin. Máme zkušenosti s programovatelnými automaty S7-200, S7-300, S7-400, S7-1200, S7-1500, se kterými jsme schopni dodat rozsáhlé řídící systémy a jejich napojení do nadřazených úrovní řízení. Samozřejmostí je i zabezpečení komfortního vzdáleného přístupu.

Vizualizace a aplikace

Realizujeme jednoduché i rozsáhlé vizualizace technologických procesů, především pro řídicí počítače a dotykové HMI panely. Nevyjímaje s možností propojení s tablety nebo chytrými mobilními telefony.

Vizualizace vytváříme ve standardních průmyslových vývojových prostředích, především v Siemens TIA Portal WinCC a MP Control Web.

Rovněž vytváříme vizualizace a jiné aplikace založené na platformě Java. Jsme schopni dodat aplikace nejen pro platformu Java, ale také pro .NET/Mono a webové prohlížeče, operační systémy Windows nebo Linux, programovací jazyky Java, C++ a související. Vytváříme rovněž aplikace s využitím vazeb na OPC servery, SQL servery, měřicí karty, IO karty, zařízení komunikující prostřednictvím Ethernet a sériových portů RS232, RS485, RS422. Jsme schopni zabezpečit sběr procesních a technologických dat.

prehled.txt · Poslední úprava: 2024/05/14 12:54 autor: Jan Vícha